Tema: Automobili
View Single Post
Staro 03.03.2024., 17:23   #72326
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,198
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Hahahha

Priprema se da pokrene kanal ko i Sreten.


Gledam onoga Borka iz Budućih klasika
Ne znam dal me Sreten razmazio il kaj, al kad vidim njega kak popravlja minse diže kosa na glavi.

Lik na Touaregu V10 TDI mijenja tipke za podizanje prozora i uzme neke sa Aliexpressa, mijenja diskove i ne zamijeni onu ploču iza, a ploča hrđavija od Opela..
Ili mercedesa
Ne radi mi ručna odjednom na a klasi w169, tj ne drži. Bez ikakvih naznaka slabljenja ili nečega. Probam povuć jače, ide 2 zuba više. Vratim, povučem još jače, ode još par zuba gore
Pukao držač pakni unutra u disku ili ispao feder ak je sajla čitava, nema šta drugo bit kontam....
Aha. Odem kući mojima, pravac u radionu, dignem na dizalicu, potegnem ručnu, lijevi drži, desni jok. Skinem desni točak, skinem disk, ono krater u anker ploči, jedno 8-10cm faking RUPA u njoj, točno na poziciji gdje je držač pakne.
Znači koliko ti mercedes cirkusi trunu, i na kakvim mjestima, nebitno a, c, e klasa tih godina, teretni program da ne spominjem, sjebali su opela debelo.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote