View Single Post
Staro 01.03.2024., 23:16   #17
Maxim
provokator
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 56
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Kada sistem crasha onda se u crash dumpu nađu reference na zadnje module koji su izvođeni. Normalna je pojava da se razne sistemske libirarie tu spominje pošto su oni i morali na kraju spustiti sistem dolje. Također kod prepisivanja memorijskih lokacija svako može ispast krivac na kraju.

Nezgodno je kod analiziranja crash dumpova to šta je teško razlučiti memory leak od problematičnog RAMa. Obično se tom problemu pristupa (tako sam to makar ja radio) metodom eliminacije. Pogledaju se instalirani driveri i uređaji pa se traži nešto što na sistemu niti ne pripada (jer hardwera više nema) ili neki stari driver ili možda divlji driver od neke aplikacije.

U tvom slučaju to nećeš nać s obzirom na par friških instalacija. Po meni RAM i ploča su ti na spisku sumnjivaca

Evo da ne ureknem, radi već 2 i pol sata you tube svira nešto sam malo prosurfao ali ne diram tak da ćemo vidjeti, za sada sam samo onaj modul izvadio, ja se nadam da sam pogodio od prve. Nisam još drivere dirao, ovo mi je lakše trenutno.
Maxim je offline   Reply With Quote