Tema: Automobili
View Single Post
Staro 18.02.2024., 23:48   #72136
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Sto se tice modernih auta, to je sve drek, konfekcija, izgledaju svi isto - CATIA design ja to zovem... Nikakve osobnosti ti auti vise nemaju...
Jos gore, da cak ni supersportski, pardon, danas hiper auti uopce vise nemaju "dokolicu" odmaka slobode, da budu posebni. Sve nekakve adolescentske crte, misici, maske koje vriste, a nigdje ljepote i strasti.

Ne znam jesi li cuo za Artegu? Kratka serija, vozio kao Porsche, lezi kao Lotus, ima V6 koji vuce kao da je V8, a izgleda velicanstveno uzivo.

Artega GT i jos po cijenama opremljenijeg njemackog kupea.

Unutra je fauveova V6-ica, ali rijetko vidjeno, kako je interijer tehnoloski izveden, da je sve skriveno. Paragon je za njih izveo dvije verzije navigacije, te niza ideja kojih se 007 ne bi posramio. Ali sve kao skoljka solucija, svaka tipka, za svaki detalj ili zasebnu kategoriju i to krajem prve polovice 2000-tih, dok su neke solucije te vidjene za desetak godina kod ostalih. Medju prvima u svijetu je imao u retrovizoru prikaz kamere i navigacije, koji je odusevio Cadillaca, jer sam procitao negdje, da je vec naredne godine CTS imao slicnu soluciju.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Tako, i3 postoji sa range extenderom koji je ustvari mali motor koji se stavlja u podnicu bunkera.
Kad smo već kod i3 https://revijahak.hr/2024/02/12/star...-cijene-rastu/
Eto, ono sto sam najavio jos ovaj mjesec u temi, zdravorazumski je ocekivano. Demotivacije obnavljanja baterija, te odlazak na drugi polovni u boljem stanju EV, ili kupovina ganz novog = ekologija puka deklaracija. I mogu biti i znatno povoljnije od spomenutog ekstrema.

Sto kumulativno ima isti odnos, kao prema kupovini potrosnih baterijskih alata po centrima siroke kupovine. Pokvari se, vecina baca i kupuje novi.




Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
I'm just going to leave this here i odoh po kokice
A tko te cenzurirao, ili si dobio ponudu koju nisi mogao odbiti?

Srecom, facto-udba je vec pohranila:



Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
@pupo…paaaa drzava se brine za EV zasto ne bi i za ostale?
Drzave polako gube obiljezja, a vjerujem da te sad DE jos vise privlaci :

Zabrabnjeni teret u autu za Hamma!




...
Visage je offline   Reply With Quote