Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.02.2024., 23:08   #72044
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,788
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ne znam da li je fejk ili što ali to mi nema smisla ali baš ni mrvice.
Nažalost nije izmišljotina, kaj je zapravo ironija kad se u obzir uzme o kojoj firmi je riječ, pa bolje Intelov Mobileye, nego navažanje i glumatanje po gradu s VLC playbackom (1 - 2), dok se nVidia AGX koristi za interni Cyberpunk 2077 turnir. Mobileye je ionak već duboko integriran u VW koncern i Porsche (koji je fino ugasil Greyp), tak da im je ova suradnja više došla kao direktiva od matične kuće koja im je svojevremeno uvalila i Bugatti, pa zakaj ne i već gotovo autonomno rješenje koje se koristi za ostale marke po principu mobility-as-a-service. Mobileye kao takav je jedna od rijetkih Intelovih akvizicija koja nije završila u nedavnoj rasprodaji, jer Intel ima P.L.A.N._i_P.R.O.G.R.A.M., tak da kad ih je desetljeć stajanja na mjestu dostiglo eto već s trećim generalnim direktorom, brže-bolje su Mobileye okrenuli na burzu, tak da se inicijalno plaćenih 15 milijardi donekle isplati. Jedini zajeb da je i novi CEO opet radi ista sranja, pa okolo priča kak su najbolji u svemu, dok istovremeno Intel i Mobileye dionice tonu iz kvartala u kvartal uz sve lošija financijska izvješća. Sve u svemu, in-house proizvodnja kod najpoželjnijeg domaćeg poslodavca.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote