View Single Post
Staro 05.02.2024., 23:56   #574
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ovaj wipe se gotovo cijela ekipa s kojom sam ikada igrao aktivno vratila igrati.

Početak je bio jako obečavajući. Pozitivne promjene, poneko oružje, mapa koja služi ujedno kao tutorijal za početnike ali je i zapravo donekle zanimljiva, potpuno novi recoil, te armori sada napokon štite onoliko koliko bi trebali, ali se pojavljuju i stvari kao kevlar/aramid te ploče preko itd itd......

Međutim cheateri, bugovi, i scavovi koji gađaju one shot glave kao NIKAD dosad su nam svima zgadili igru do one zadnje mjere.
Evo jedan sam od najvećih fanatika ove igre, ali kada me lik sa kd-om od 85 pogodi kroz zid svako drugi raid....

Iskreno mislim da upravo BSG prodaje cheateve te da aktivno prave cheateve i prodavaju ih, u isto vrijeme tu i tamo nakon jako velikog broja sati što cheater provede u igri, banaju ga.... on kupi novi account ( većinom su to likovi što prodaju ingame gear a cheatevi koštaju po 150 dolara na tjednoj bazi ) te tako je BSG na ogromnom dobitku a igra u apsolutno nikad gorem stanju.

Da postoji neka ekipa hakera da im bar sruši sve servere i uništi igru da se nikad više ne upali.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote