View Single Post
Staro 01.02.2024., 18:29   #14264
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,592
Citiraj:
Autor ivanr Pregled postova
Jesi li siguran da je baš besplatan? Da ne bi bilo još 12 mjeseci po 8 eura nakon toga ili produljen ugovor dok ne prođe tih 12 mjeseci, prebacivanje na ove nove Mega/Giga/Blah net pakete umjesto Turbo Interneta ili tako neke fore.
Ne mogu naći uvjete te promocije na njihovim stranicama a A1 ne vjerujem ni kad darove nose
jedno 10 puta sam ih pitao jeli besplatno,a i pisalo je u sms-u da je besplatno samo se moraš prijaviti do 15.2,sad dali to vrijedi za sve ili samo za nas koji smo imali hbo besplatan u ugovoru- neznam

Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova


Telefonski sam dogovorio 12mj besplatno HBO MAX, nakon 12mj mogu slobodno ugasiti, nema naknade.
I dalje mi u aplikaciji stoji da se naplaćuje HBO Premium paket, iako ga nisam ujutro ni aktivirao. Aplikacija na TV-u i dalje radi i piše da je pretplata aktivna.
kod mene preko recivera je pisao ujutro da je HBO usluga isključena,telefonski mi je rekao da će biti u roku od 24h vračena,
a u aplikaciji da se ne vidi aktivacija jer imaju nekih problema na serveru pa je ručno uključio
kad prođe tih 12 mjeseci,plačat ću direkno hbo-u i to samo ako dođe nešto gledljivo,najvjerojatnije svaki mjesec drugi servis
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 01.02.2024. u 18:43.
skalar je offline   Reply With Quote