View Single Post
Staro 24.01.2024., 19:22   #29770
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,058
Ne kažem ništa, svaka preporuka stoji. Meni osobno film stvarno dobro počne, uloge su jako dobro odrađene, kao i scenografija. Sve to dobro izgleda.

Ali rasplet radnje kao takve je poprilično razočaranje. @flyer ja stvarno ne znam gdje si ti vidio pravdu, možda nismo gledali istu verziju filma.

SPOILER SPOILER SPOILER

Da je na onoj kartici u kameri bio snimak ubojstva, pa da njegova žena to na kraju nađe, rekao bih ajde. Ali ono što se dešavalo je to da je policija odustala, žena je sama tražila (sa brekom izdajicom) i protivno izgledima našla kamericu u lišću. Koju, brat bratu, nakon jeseni i lišća napadalog i zime i snijega bogami nitko ne bi našao. Jerbo bi bila dobrahno zatrpana.

Kako bilo, žena je njihovoj materi rekla da su oni ubojice, nakon cca 6 mjeseci nađeno je tijelo i dokaza nema. Gdje je pravda? Jedino ako mater svoja dva imbecilna sina prisili da priznaju.

Sve u svemu meni je možda i najdomljivji dio filma ona katastrofalna kćerka koja svojoj materi za (iz njihove perspektive) vjerojatno pokojnog oca kaže da ju je napustio. Na balkanu bi se takva scena završila krvave glave i komadima stakla u licu. A kada joj je mater na to rekla da se nada kako će naći ljubav i prestati biti toliko ogorčena bio sam baš sretan.
mkey je offline   Reply With Quote