View Single Post
Staro 20.01.2024., 23:30   #901
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,424
Citiraj:
Autor Tirion Pregled postova
Tnx ljudi, imam inače tp-linkov TL-SG1016DE switch koji podržava VLAN, tako da vjerujem da će se nešto dati iskemijati da radi. Mada Voip mi nije ni bitan, ako neće htjeti nema veze, bitnije mi je Speedšrot izbaciti van kompletno da ga ni ne gledam

@Karlo i tko je već znao komentirati dobivanje podataka za PPPoE konekciju od HT-a, priča ide ovako:

- od srijede pokušavam na neki način stupiti u kontakt sa SZK, na telefon ih je naravno nemoguće dobiti, stalno ponavlja "svi agenti su zauzeti" a suludo mi je da u nekom roku od 15-20 minuta je nemoguće stupiti s nekim u kontakt

- probao preko chata, kaže lik ne mogu vam dati podatke za PPPoE i VoIP, nazovite 0800 9000, kažem ja zovem ali ne mogu tamo nikoga dobiti, možete li me vi nazvati? Kaže on ne može, žalim i kao da ne smije to dati, ali odite u najbliži T-centar oni vam to mogu riješiti

- reko dobro ne da mi se natezati kad očito ne uspijevam ništa na ovaj način riješiti, odem u T-centar kažem čovjeku što trebam kaže on nema problema poslat ću vam danas kasnije tokom dana na mail.

- ne pošalje.

- idući dan šaljem mail na tehnička.podrška@ht-govno.hr da mi pošalju te podatke i od onda čekam. Kažu odgovaraju na mail u roku od 5 dana.

Ovo su potpuno nevjerojatne stvari, sad kad sam čitam što sam napisao dođe mi da ne povjerujem. Dakle u 2024. godini praktički ne mogu stupiti u kontakt s HT-om, evo čak i osobni odlazak u T-centar se pokazao neuspješan. Doslovno se pitam jesam li kompletno lud ili što se događa.

Ako mi ne pošalju na mail valjda mi nema druge nego osobno ići do njih pa im priprijetiti ili što.

Nije mi jasno ljudi koji ste stavljali svoje routere, a provider vam je HT, KAKO ste uspjeli dobiti taj username i password. Ovo što spominjem je inače situacija u Zagrebu, ne znam kako je drugdje budući da vidim da vas ima iz svih krajeva Hrvatske, možda je manji pritisak na SZK, ali ovo ovdje je doslovno potpuni kaos.


Ako ti treba samo PPPoE lijepo hajde na HT Webportal i uključi bridge mode za Speedporta i dobiti ćeš svoje PPPoE podatke a alternativno zovi SZK i prepiri se s njima za sve podatke da ti pošalju emailom kao što su i drugima slali nakon od 1.1.2024
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,
Karlo666 je online   Reply With Quote