View Single Post
Staro 18.01.2024., 13:16   #1925
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Ako pričamo o subwooferu kao dodatku hifi-ju, jel, stereo setupu, meni osobno je nepotreban i preferiram tajnlijepi pure direct sound toplo obojen velikimnkabinetima QA3050i.
Ponekad kod tihog slusanja poželim 2.1 gdje mi je SVS podešen vrlo konzervativo i neprimjetno na 17-24hz da lagano pokrije to nisko područje.
Milina....

S druge strane, u HT-u subwoofer mora da otkida i izbija zrak iz pluća, mora moći proizvesti onu nelagodu u trbušnoj šupljini kad je to potrebno.
... ako te susjedi ne spominju to za mene nije dobar woofer i HT

@tomek
Polupao si lončiče
Nemam ništa protiv stream servisa.
Otkad je krekanog Spotify premijuma i tidala hifi+, imam ih i koristim ih.
Opaska se odnosila na uređaj kao nepotreban dodatak HT sistemu uz risiver koji pruža daleko bolju funkcionalnost uz visekanalni passthrough dok si ti zapeo na optici i kemijas s nekim adapterima.
Ne trebam tamo neke third party sw ili hw koji misle da su otkrili toplu vodu.

Al na to se svodi da takav reciever kosta Nebrem si priustiti reciever koji em ima dobar DAC em je dobro pojacalo em je dobar za streaming i ima podrsku za sve sto i WIIM i da nije ovisan samo o softwerskoj konfiguraciji kroz neki app. Tak da moram kemijat. Zato Streamer hocu da je samo Stremer za "male pare" ali zelim da samo predaje zvuk DAC-u/pojacalu. Ipad je isto "Streaming" uredaj. I spojen je na RCA na Jamu. I zvuk je - drukciji. Ne zelim da taj dio utjece na zvuk. Posto si nemogu priustiuti kvalitetno integrirano pojacalo sa streaming funkcijom (Marantz/Denon barem koje sam gledao) i fizikalnim tipkama / dobrim daljincem i da ima dobar bass management - ovo je jedino sto mi pada na pamet. Koje bi pojacalo ili reciever sa integriranim DAC-om i Tidal Connect funkcijom i bass managementom bilo "pristojno"? I volio bih isprobat AB class pojacalo posto navodno malo topliji zvuk daju.

Zadnje izmijenjeno od: tomek@vz. 18.01.2024. u 14:14.
tomek@vz je offline   Reply With Quote