View Single Post
Staro 18.01.2024., 07:20   #1919
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,869
Mislim ono, jaka stvar, streamer. Neš ti uređaja, neš ti funkcije, neš ti pojačala ... Koliko vidim D klasa kojih sad ima ko govana i svi dobro kotiraju.
Platili reklamu, platili rivjue, platili botove jer kako bi inače isplivali na površinu pored velikih tržišnih igrača?!
Kako su se pojavili tako će i nestati ... jer osnovna im je funkcija stream, nešto što se u današnje vrijeme HT-a podrazumijeva pod normalno da risiver posjeduje.
Potpuno nebitan i nepotreban uređaj ... Al dobro. Svako ima svoje veselje ...

Ono što je najbitnije i u HT-u (a i u HiFiju iako je tamo taj lanac komponenti znatno kraci) su zvučnici, subwoofer, risiver/ pojacalo i TV.
To su stvari koje ce te izuti poput automobila i treba odrediti vlastite limite, cjenovni prag i vremenski okvir s kojim ćeš isplivati i realizirati projekat.

Bas i ne razumijem tu logiku kojom se kolega vodi. Koliko sam shvatio, on sad ima taj super duper streamer, al posto mu je ostatak sistema u banani, odlučio je prodati taj super uređaj i kupiti lošiji ... pa da mu sve bude u jednakoj banani?! 🤓😆😅

HT je skup sport, al može ga se gradi postepeno, usklađivati i nadograđivati godinama.
Ako i jesi svoju sreću našao u tom streameru koji je 2 klase bolji od tvog trenutnog sustava, zar ne bi bilo logicnije u naredom updejtu uzeti bolji woofer, sljedeće godine bolje pojacalo.
Pa malo lurkaš njuškalo, op ... vidi ovo ... isplivaju towersi u super stanju u seriji tvojih bookshelfa. Slažeš, igraš se, kompletiras svoju viziju za 2-3 godine. Ne mora to biti odmah i sad.

Just my 2cents ...
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 18.01.2024. u 07:25.
Ziiky je offline   Reply With Quote