View Single Post
Staro 17.01.2024., 11:16   #205
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,961
Ja koristim google photos. Jebajiga, radi kako treba i brz je. Al navodno bi u buducnosti nothing trebao uvesti svoj gallery app. Tako bar vecina ljudi trazi, a ovi ce izgleda dodat na listu featurea.

Edit:
Evo da malo napisem dojmove nakon cca 2 tjedna koristenja.

Zadovoljan sam mobitelom. Baterija odlicno drzi. Nakon zahtjevnijeg koristenja (gps, podrucje slabije pokrivenosti signala, hotspot aktivan, bt aktivan) baterija bude na 25-30% koristenja na kraju dana (oko 10 navecer).

Mobitel je brz, fluidan, nema nista bloata u odnosu na Samsung ili Oneplus npr.

Maknuo sam preko adb-a 4-6 aplikacija i to samo jer sam stavio "free" varijante (yt vanced, yt music).

Kamera je dosta dobra. U uvjetima slabijeg osvjetljenja nije kao pixel ili iphone, ali je i dalje dobra.

Glupost je jedino sto uvijek forsira HDR i postprocessing, ali i to bi se nadam u buducnosti moglo iskljuciti jer su ljudi trazili i tu mogucnost da im nothing omoguci.

Presao sam na ovaj mob sa Oneplus 7T pro mclaren edition koji sam koristio 4 godine (isto 12/256gb varijanta). U odnosu na oneplus nekoliko stvari je znacajno bolje, a to su:
- ravan ekran, nema vise onih glupih refleksija kao na zaobljenom ekranu
- veca svjetlina ekrana (bolje vidljiv na suncu)
- kamera je bolja, cak ne koristim gcam (bar zasad)
- flash ledica je daleko jaca i bolja, na 7T je bila uzas i nije koristila nicemu
- citac otiska prsta je daleko bolji
- zvucnici su cudo, stereo je odlican. Glasniji su svakako (mada ne i preglasni)
- sam oblik mobitela daleko bolje lezi u ruci
- software je daleko manje bugovit nego na 7t (jedina stvar koju sam primjetio je da ponekad ekran ne reagira na double tap to wake, ali to se zaista rijetko desi)

Baterija i brzina punjenja je kao i na 7t kad je bio nov. Vidjet cemo kako ce se pokazati u buducnosti.

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 17.01.2024. u 12:34.
Cuky je offline   Reply With Quote