View Single Post
Staro 17.01.2024., 07:47   #10
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,592
Citiraj:
Autor mdodig Pregled postova
Koji internet imas? Jesi se zalio prema A1 ili HT? Meni su u A1 rekli da imaju taj problem sa HT i da ga ne mogu rijesiti jer nije do njih lol
to ti nesmiju reći ,HT ti neće primiti prijavu kvara,jer nisi njihov korisnik,jedino što je moguče je prijava na a1 i onda centrala a1 šalje prijavu kvara HT-u traje sve zajedno 10-15 dana,u mom slučaju je bilo ovako HT je pustio preslab signal nakon 7 dana uzastopnog pucanja veze sljedila je prijava kvara nakon 3 prijave u tjedan dana poslali su a1 tehničara njega sam čekao 3 dana on je utvrdio da je signal preslab,onda je trebalo proči 5 dana da njegova prijava dođe do centrale a1 i onda još 5 dana da dođe do centrale ht,kad je do njih došlo bilo je rješeno u roku 2 sata možda i prije,sa a1 centrale mi je rečeno da osim admin pristupa routeru gotovo da nemaju pristupa bilo čemu drugome,i da sve mora ići preko ht centrale,a postupak je gore navedeni,
znaći prijava kvar moguća i višekratna do izlaska tehničara(treba imati sreće da ti dođe čovjek koji nešto zna,što nije normalna stvar kog a1 tehničara)i onda kad on utvrdi kvar tek onda počinje postupak prema centralama,kod mene je trajalo ukupno mjesec dana ,sreća je da poslje toga i stavljanja mog tp-linka više nije bilo potrebe da ih zovem u vezi tehničkih problema.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 17.01.2024. u 07:56.
skalar je offline   Reply With Quote