Tema: Automobili
View Single Post
Staro 16.01.2024., 15:27   #71549
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Automobili

Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
oznaka motora je CFGC, koliko sam čitao po netu ne bi trebalo biti nekih problema ali bolje i ovdje pitati


Jel zna netko koliko bi vrijedio jedan takav passat?

Passat b7 variant u highline opremi sa 2.0 TDI 130kw motorom ( manualac ).
Prešao je 170.000 km ( svi servisi odrađeni u ovlaštenom servisu, svi mali servisi, promjena kočnica i zamjena akumulatora )

Od dodatne opreme ima: bi-xenon, panorama, kožna sjedala, vozačevo na struju i memoriju, suvozačevo samo na struju, crno nebo, gepek na struju i senzor za otvaranje, električna kuka, grijanje prednje šajbe, senzori, stražnja kamera, grijanje svih sjedala.

Razmišljam da prodam svoju "golu" škodu 1.6 tdi 85kw i uzmem malo starijeg passata koji je jači i ima dobru opremu.

Taj passat je skok na vecu klasu i dosta je bolji od octavije, em jacina, em udobnost (ovisi o ovjesu i sjedalima i felgama ako nema vise modova ovjesa), em oprema. Ako ne moras odmah prodat octaviju nemoj. Napravi malo vise KM , napravi neki duzu voznju pa vidi da li ti odgovara auto. Sve ovisi zabstabtibtreba auto, meni 1.6 85kw auto bez opreme ne sluzi nicemu jer auto koristim na nacin da mi treba veca klasa. U passatu highline sam napravio jednom 500km u komadu i 2 dana odmarao kičmu i noge jer je imao tvrdji ovjes i sjedala mi nisu nikako pasala ali sam zato u njega stavio tonu kufera i robe . Moras odabrati zelis li placati vece troskove i vozit se bolje ili ti to ne treba.
spawn je offline   Reply With Quote