View Single Post
Staro 16.01.2024., 02:26   #18233
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Taproot7 Pregled postova
True Detective se savršeno uklapa u sva nova woke događanja koja nas okružuju. Serija je puna ružnih ženskih osoba, odmah je naglašena jedna lezbijska veza, glavna zvijezda serije je lezbijka u privatnom životu, druga glavna garava zvijezda izgleda kao Chingachgook u Posljednjem Mohikancu, dvaputa se u seriji ismijava bijeli čovjek i krivi za nešto za što nije kriv ali je ipak naravno kriv jer je bijel, bijelci su u nekim interracial brakovima a djeca im naravno garava. Bonus dodatak: ubačena je i neka neugledna debela žena sa zelenom kosom koja nema veze sa radnjom ali neka je. Ovo će biti veće smeće od Last Of Shit i gender-fluidne glavate želve koja tumači Ellie. Jedva čekam dalje, možda nas i ovi kasnije u sezoni počaste nekom gay vezom i seksom koji nemaju veze sa pričom. Go woke or go home.
cemu toliko hejta, Taproot?

trebas pogledat antebellum, koji sam na nagovor ja pogleda ovi vikend, tek ces tu vidit 'display novog svjetskog poretka'

meni je naprotiv TD skroz dobro pocea, suptilnije je to izvedeno imo, iako je cringe na trenutke...ali ima tu misticnu crtu, zanima me kako ce se dalje razvijat, dodatno me privuklo sta je episodu potpisala issa lopez, zasluzna za izvrsni vuelven.

+ fotografija i odlican soundtrack (izuzev one glupaste pjesmice beatlesa, naravno) dodatno zaokruzuju dojam.

da mi nije onako, saceka bi cilu sezonu, pa pogleda sve odjednom....ali tesko je zivit u spoiler-free bubbleu nekoliko tjedana
flyer1 je offline   Reply With Quote