View Single Post
Staro 15.01.2024., 08:40   #19383
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,957
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Što se tiče Plex-a, totalno sam razočaran jer isti ima potrebu rekodirat sav sadržaj a moj NAS to ne može po defaultu, no unatoč tom što se nekako može isključit video rekodiranje, audio rekodiranje se ne može isključit pa da bih gledao video sam morao prilikom svakog gledanja otić u opcije videa i izabrat defaultni zvuk umjesto nekih default rekoding opcija i onda bi radilo. Dodatno, Plex nije želio pokazivat titlove iako bi ih učitao. Na kraju, plex zahtjeva registraciju jer, logično, trebaš internet da bi gledao stvari s lokalnog diska. Sve su svemu, mnogo muke nizašto.
Imam dva LGa (doduse stariji modeli 2018 i 2019 godine) i nemam tih problem sa PLEXom, tako da vjerujem da nisi nesto dobro podesio u settingsima ili na strani serverskog dijela plexa... Sto se tice transcodinga ta opcija se ni nemoze upaliti ako nemas PlexPass (placenu verziju).

Pogledaj negdje u opcijama Plexa na LGu da stavis na "Direct Stream" ili tako nekako se zvala opcija.

Ak one uspijes javi mi na PM pa ti posaljem screengrabove kako je kod mene podeseno na LGu.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote