Tema: Automobili
View Single Post
Staro 11.01.2024., 07:02   #71433
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 340
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Lijep auto ne znači da se za njim okrećem na cesti.

Neki mid range auto koji si netko može prušitit nije rijetkost na cesti pa se za njima ne okrećemo više, ali to ne znači da nisu lijepi.

Okrećemo se za ultra rijetkim ili ultra skupim (stoga rijetkim).

Od svakog proizvođača mogu nabrojati lijep auto (ne kvalitetan, lijep), osim od Dačije. Dačija nema ni kvalitetu ni ljepotu.

Što mi znači M5 Competition 2022, kad vlasnik istog doslovno ima garažu do mene, vidim ga svaki dan. To je auto za kojim bi se okrenuo, ali kad nije "rijedak", zanemariš.

Kažem, ne okrećemo se za ljepotom, okrećemo se za nečim wow, a kod svakoga je to drugi faktor.
Iskreno, jučer komentiram sa ženom ... kako me već duže vrijeme sram priznati, pa čak i sebi samome da 2023+ Dacia izgleda DOBRO, a ako se uzme u obzir cijena, i da ih taksisti MUČE i izvrte 200k+ km bez greške, možda i najbolji auto.
Gledao sam nedavno najavljeni Dacia Bigster, i vjv ću ga piknuti dok izađe.

Pitanje ljudi dragi, mišljenje i eventualna iskustva sa Renault Espace? 2016.g.+, našao sam jedan sa 100.000 km, izgleda kao nov, redovno održavan i sl.
Tražim auto sa 7 sjedala, a da nije kombi, pa u moru svega i svačega ovo mi najbolje djeluje, automatik naravno, dci 160 KS.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote