View Single Post
Staro 08.01.2024., 22:48   #6973
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,137
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Odigrao sam Half Life : Delta Particles. Mod je vrh, uz bok Echosu koji je bio mod godine. Fascinira me koliko odličnih level dizajnera ima među modding scenom. Baš izlaze vrhunske stvari, gotovo nemam potrebe kupovati nove igre. Iako i ne znam što bih kupio. Razmišljam da kupim Red dead redemption 2 na Epicu dok je još akcija, no odbija me otvoreni svijet. Može li se igra odigrati od početka do kraja bez da se grinda sa strane?
Razmišljam još i da li da uzmem Horizon Zero Dawn i Lego Skywalker saga no ista dilema.
RDR2 ima manje grinda od HZD, mada su te dvije igre meni u top 10 igara svih vremena.

RDR2 generalno ne moraš ništa grindati jer nije presudno u igri, možeš neki side quest obaviti, uloviti kojeg jelena ili nešto, ali sve je kroz nekakve misije.

HZD, main story jedan od najboljih, ali isto tako ima dobrih side questova i nešto grindanja, ali ne u onoj mjeri da bi to bio punopravan grind.

Uzeti koju biljku ili grančicu da bi imao dobre strijele, uloviti kojeu mašinu da bi kasnije imao bolje oružje ili nešto, meni sasvim validno.
Mommistake je offline   Reply With Quote