View Single Post
Staro 08.01.2024., 20:00   #2637
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Napravio sam danas totalnu glupost. Naručio sam stvar za 200€. I nikad ne čitam one poruke od sellera, kad rekoh idem vidjet. I vidim poruke od sellera kao upozorenje, možda će ti stisnut tax, ali mi ćemo napisati da je paket vrijedan 100€ da ga izbjegnemo, smanjimo, etc. I da skratim priču:

So I pressed it I thought it needed to confirm the order before shipping. Not confirmation for the received item.

Upravo to, mislio sam da mu to trebam confirmati da shippa order, a kad ono stisnuo sam "confirmation" da sam primio item. I to iz onog messages centra jebate.

Koliko sam čitao, ne bi trebao biti problem jer stvar je već poslana, ali gledam što ću sa onim 15 dana rokom za dispute ako stvar nije ok? Jer mi je u orderima taj order sad već completed xD

Svašta, prvi put mi se ovo dogodilo. Kontaktirao sam sellera da li on može promjeniti nekako status narudžbe nazad na "awaiting delivery" i objasnio mu sve...
Mislim da tu seller ne može ništa, probaj kontaktirati korisničku službu da oni možda to srede ali moja iskustva sa CS su loša, nikad nisu ništa napravili ili riješili. Sad moliš boga da da bude sve u redu sa paketom i da je to što si naručio ispravno. U slučaju problema uvijek ti ostaje mogućnost chargeback putem banke...
Ico_Zg je offline   Reply With Quote