View Single Post
Staro 07.01.2024., 23:31   #219
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Ja tog lika zovem horori, ali smiješan.
Nije on bezazlen, ekipa koja negira postojanje spola, uz fanfare WEF-a. Silno je guran zadnje tri godine, jer im je Jordan Peterson postao prevelika intelektualna piramida, koja previse prodaje knjiga, koja moze prodati dvorane kakve prodaju glazbene supergrupe. Pa YNH-a pokusavaju progurati kao "novi nadu" iz recentne ponude.


Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Moram ti priznati, Bu*, da je Miroljub Petrovic za ove tvoje degenerike trostruki nobelovac.
Bu..o,

nemam pojma (osim imena) tko je spomenuti Petrovic, osim ako nije tvoja ekipa, koja voli koristiti termine kao sto su "srpska Dalmacija"

Sad sam pogledao kako izgleda, da, vidio sam ga, ali nikad poslusao.

Osim ako upis nije revijalnog karaktera za publiku, ne znam odakle si zapeo za BG "patente" jer to nisam ni spomenuo. Oznacio sam dio gdje implicira, da se zalaze za sustav/ideju stalnog biometrijskog nadzora, za koji zeli da ga ljudi prihvate. U kojem bi prepoznavao ljudska stanja, te bio "preventivan" sto je intencijom - poremecena pomisao.

Njegova misao, da je to normalno i prihvatljvo u tehnokratkom idiotizmu kojem se divi.

Postoji duzi dio izvorni dio, ali nisam imao namjeru 2h video listati za par sekundi vremenskih markera, pa sam nasao ovaj na vrhu pretrazivanja. Sad, ne znam jel mu se divis, ili ga hvalis? Ako je drugo, onda si morao drzao teti Anki ljestve, dok se zalagala, da oni koji se nisu cijepili, ne trebaju dobiti pristup hrani i namirnicama, dok ne prime iglu u toplu ruku.


...
Visage je offline   Reply With Quote