View Single Post
Staro 31.12.2023., 17:51   #19251
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 826
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Gledam što se događa zadnjih par stranica ovdje i ne mogu vjerovati u što se sve skupa pretvorilo.



Ček ček, ti nekog sprdaš zadnjih strana oko "znanja" i bacaš "inteligentne zaključke".
Pa ti je između ostalog glupo što netko gleda non-4k sadržaj na 4k OLEDu jer eto... ako tebi to nema smisla onda to sigurno nikom ne treba, pa je onda i glupo što netko želi imati što bolji upscaling. Bravo no.1!

I onda blebneš da je i glupo raspravljati o kvaliteti zvuka na TV-u jer svi bi trebali valjda imati dedicated audio. Bravo no.2!

A šlag na tortu mi je što se sa tim svojim soundbarom sebe smatraš u ekipi sa kvalitetnim zvukom, daj me nemoj... Bravo no.3!

Da se razumijemo što se tiče ovog komentara za zvuk, čisto da me netko ne bi krivo shvatio.
Svatko sluša na onome što ga zadovoljava i/ili si može priuštiti, nebitno je li to najjeftinija televizija, soundbar, ili u potpunosti dedicated sistem u bilo kojoj klasi. Bitno da je čovjek sretan i zadovoljan sa svojim odabirom.

Ali ovo kad netko ide nekog sprdati za zvuk na TV-u pa si bude užasno bitan i pohvali se sa, pazi sad - svojim samsung soundbarom... daj brate ohladi i stani malo na zemlju.

Svi su nešto postali prepametni za druge i zamišljaju da svi trebaju imati iste potrebe.
Pustite ljude da si gledaju na recenzijama one stavke koje su im bitne, te ako možete - pomognite im sa konkretnim znanjem (ako ga imate), a ako ne možete - nemojte ni odmagati.
Taj soundbar kojega sprdas za poslusati tv program bolje zvuci od bilo kojih tv zvucnika.
Mozda slijedeci izbor mi bude Nakamichi Dragon
tascam je offline   Reply With Quote