Tema: Revolut
View Single Post
Staro 26.12.2023., 16:17   #3097
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,254
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
al zato oni rade analitiku.

Taj dio me osobno uopće ne dira, eventualno me treba brinuti u svrhu nekakvog potencijalnog kredita. Ali ako si uredan klijent nemaš na izvodu pizdarije poput super sport kladionice, hrvatske lutrije i sl. neces niti tada imati problema. Banalan primjer jel. Tako da me njihovo prikupljanje analitike niti najmanje ne dira.
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Tehnički to isto možeš i sa Aircashom. Domaća tvrka, domaći app, podliježe ‘rvackim zakonima…

Doduše ima fizički Mastercard koji kupiš za 4€ na kiosku pa ga dodaš u Google Pay. Ako nikad nemaš novce na kartici osim kad ti treba onda te ne smeta što nije virtualna.

Revolut imam vec nekih 5 god ako se ne varam, air cash je dosao unazad 2-3 ? Nebitan je cak i taj podatak, ali mi se neda iskreno sada prebacivati potencijalno na aircash radi jedne te iste stvari. Na revolutu mi se puno puta desilo da biram visu/master ovisno o popustu u pojedinom ducanu. Tipa popusti kakve znaju imati sancta i ekupi ( na visu, master card, itd… ) možda tu opciju ima i air cash, nisam istraživao pa da ne lupam bezveze. Jedino se sjećam da sam prije god, dvije čitao da je bio neki problem sa air cashom, leakani podaci kartica ili tako nešto. Morao bi guglati da se prisjetim kakav je propust bio. Ne kažem da je revolut savršen, ali u ovih 5 godina koliko ga koristim, zaista nisam imao apsolutno nikakvih problema sa njima.
devaa je offline   Reply With Quote