Tema: Revolut
View Single Post
Staro 19.12.2023., 09:55   #3071
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,157
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Ma kako god okrenem izbjegavam te "žnj" banke u Hrv, u ostatku EU su možda okej.
Ali ovdje kad vidim da banka ima poslovnicu svakih "100km, a bankomat svakih 50km" preskačem. Jedino šta mi u hrv ima smisla su PBZ i Zaba, ostalo potencijalno za kredit zbog dobrih kamata... Van toga nebi išao u niti jednu drugu banku, iako imam račun u Adiku ali isključivo prebacujem mjesećno lovu u obliku štednje, kad se sjetim da su mi jednom prilikom ponudili da prebacim primanja kod njih, rekao sam joj nemojte se ljutiti gospođo, ali imate dva i pol bankomata u Zagrebu.
Ovako nekako ti mi na Kvarneru i obali gledamo na Pbz i zabu s time da je pbz baš užas što se uvijeta tiče, zaba iako nema poslovnica kod nas i dalje slovi za korektnu banku. Iako je to samo moje mišljenje čiji mi se da je opce mišljenje kod nas tako. Tu i tamo netko stvarno otvori pbz iz nekih mazohističkih razloga i kod nas, najčešće jer mu je firma tamo ili nešto slično ali ono pusti me da vršitim.

Ja sam slicno imao pbz kod nas jer mi je poslovnica u istoj zgradi. Shvatio glupost i prešao dalje. Nikad neću zaboraviti naknadu za zatvaranje kredita. Mislim da je to danas zabranjeno naplaćivati ali tada su bili medju rijetkima koji su na tome derali. Nakon što sam zatvorio račun, račun je zbog neke naknade od desetak kuna otišao u minus, poslali mi opomenu koju su naplatili 5 puta više nego je račun otišao u minus. Mislim da je i to danas zabranjeno. Uglavnom sisaj ovce dok možeš.


Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote