View Single Post
Staro 14.12.2023., 16:25   #3474
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,272
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Preskočiš i tražiš cijenu koja ti paše. U čemu je problem?

Osobno, kakvu god da cijenu stavim, 9 od 10 će se javiti sa smiješno niskim ponudama ili tražiti da mu se cijena umanji za najmanje 60% traženog. Bez da je uopće izrazio ikakav interes za to što prodajem.
Onda se javi jedan ozbiljno zainteresiran s normalnom komunikacijom i taj obično i kupi.

Iskreno ne pokusavam takvima niti nuditi nista, tu i tam bacim komentar na fejsu. Vise sprdnja nego ista drugo. Banalan primjer neki frajer je u jednoj od grupa prodavao igru za 40€ ta ista se prije 2-3 god dijelila uz ps5 i prodavala po 20€, ja mu samo linkao svoj ss sa njuskala i pitao ga kaj je dobila na vrijednosti u 3 godine ? I tu je krenulo durenje s njegove strane unatoc tome kaj se pol grupe smijalo na njegov oglas, sa razlogom. Sve je meni jasno tvoje je i radit ces sta hoces, ali ono bar odvojis 2-3 min za nabavu, njuskalo i sl pa onda bacis takvu glupu cifru. 😅 barem ja tako nastojim prodavati, nema mi smisla drzati oglas 6+ mj jer sam bio lijen odvojiti 2-3min vremena da vidim kak se krecu cijene neke stvari koju prodajem.
devaa je online   Reply With Quote