View Single Post
Staro 09.12.2023., 12:27   #1061
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Jel netko od forumasa, trenutno ima iskustva s ovom bitangom: Hvatac necistoca Caleffi?

Naime, gledam video, te osim kugle koja zatvara i radi posao kako treba, ispod same rucice koja otvara/zatvara, meni se desava, sto se za ozbiljnost namjene, ne bi trebalo desavati. Kroz rucicu, lagano curi voda.

Kad velim curi, u smislu da preko noci, kad je ugasen cirko bojler, nakupi se nesto vode. Zadnjih tjedan dana stavim 10% papirante salvete, koju omotam oko toga, te ujutro bude natopljeno, tokom dana se osusi.

Dok voda cirkulira, bojler radi, nema curenja, samo kad stoji. Gledam navoj ispod rucice, nadajuci se da mogu zategnuti, no, on samo radi istu polugu okretanja. Za vidjeti dublje unutra, morao bih isprazniti vodu, skidati, a za to nemam vremena, posebno ne navecer kad bi jedino i mogao.

Nije ni dvije godine staro, sve je novo instalirano. Nesto mi govori, da bi se moglo srediti, jer sam vec htio ici kupiti novi, jer ako idem prazniti vodu, puniti, nemam volje dva puta pogadjati, radije stavljam novi. Ali nesto mi govori, da bi se to trebalo moci srediti, ako dobijem pristup iznutra.

Pa da cujem jel jos netko imao istih problema.

Znaci kroz bijelu rucicu zatvaranja ventila, voda lagano kroz dan prolazi.

Visage je offline   Reply With Quote