View Single Post
Staro 17.11.2023., 11:26   #2135
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Ne spajaju sve odjednom na 2 gbita. jer cini se da niti nemaju kapacitete trenutno za tako nesto. Ja sam nakon 2 mjeseca uspio dobiti sa 1 na 2 gbita tako da pitajte cekajte i vjerovatno kada dođete na red budete dobili. Veliki problem su bili u ruteri. Ruteri koji idu na 2gbita su poprilicno skuplji za njih nego ovi koji idu na 300 mbita. Tako da forsanje je na 300 mbita ali uz nesto uportnosti dobije se i tih 2 gibta.

Optika je zakon po tom pitanju i nema nekoga veliko pada brzina makar u posljepodnevnim satima sam primjetio da zna dosta biti manja brzina na testriranju. Cijeli internet je poprilicno opterecen pa makar testirali unutar a1. sa nekih 2.2gbita zna se desiti da ide 1.6 gbita. I dalje su to poprilicno velike brzine ali kao sto sam napisao opterecenje je veliko na svim serverima jer je tada najvise ljudi na internetu.

Svako malo pitajte ih za tih 2 gbita pa mozda dobijete. Uvjeti sigurno postoje jer optika nema nekih granica samo je pitanje dali glavna centrala podrzava i koliko je spojenih korisnika na tom dijeli centrale. Ako je na centralu spojeno 100 tinjak kuca po 2 gbita netreba puno matematike kolikika treba biti propusnost.
antunhr je offline   Reply With Quote