View Single Post
Staro 09.11.2023., 18:12   #2209
rokonja
Premium
Moj komp
 
rokonja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: tamo tamo daleko
Postovi: 140
Uspio sam platiti Rtx 4090 gallardo za 1338€, i kao trebao danas podignit. Ali dobio dva maila, jedan "novi datum podizanja jer dobavljač kasni s isporukom", a drugi mail:


Poštovani,
ispričavamo se, artikl RTX 4090 Gallardo (M-NRTX4090G-M3530) iz .... narudžbe još čekamo od dobavljača, stoga bismo vam željeli ponuditi moguća alternativna rješenja:.
A. Ako vaša narudžba sadrži više artikala, artikl koji čekamo možemo odvojiti u drugu pošiljku za koju bismo mi snosili trošak dostave.
Pošiljku ne možemo odvojiti ako ste odabrali preuzimanje u Hrvatskoj pošti, DPD PUDO ili ako uz artikl dolazi poklon.
B. Ako vaša narudžba sadrži više od jednog artikla, možemo otkazati artikl koji još čekamo. Ako ste narudžbu platili predračunom, trebat ćete nam poslati IBAN za povrat sredstava (povrati obično budu izvršeni u roku od 2-4 radna dana).
C. Možemo otkazati cijelu narudžbu (trebat ćete nam poslati IBAN ako ste narudžbu platili predračunom, a povrati obično budu izvršeni u roku od 2-4 radna dana)
Molimo vas, da nam odgovorom na ovaj e-mail javite za koje ste se rješenje odlučili.
Hvala vam na razumijevanju i lijep pozdrav.
ekipa mall.hr


Ja sam napisao da ću čekati ili neka daju drugu marku rtx-ce za iste novce.


Edit: sada tek vidim datum preuzimanja je 15.12.2023.


Ima ko šta pametnog za preporučit ili...?

Zadnje izmijenjeno od: rokonja. 09.11.2023. u 18:18.
rokonja je offline   Reply With Quote