View Single Post
Staro 29.10.2023., 17:51   #3839
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,107
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
@Visage, nije lako naći vremena za sve.
Sad me zanima drvo i rad s istim, studiram 3. faks po stare dane, radim 2 posla (jedan je u biti fotografski ) i privodim kraju renovaciju kuće i opet nađem vremena za PCe.
Ne razbacuj se olako s godinama dok si jos mlad, kakvi stari dani

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Malo sam se zasitio fotografije jer nekako u sveprisutnosti iste mi se čini da je i donekle izgubila na značaju.
Da, to se nekad desi u zivotu, u raznim sferama interesa. Foto/status idiotizam oko nas svakako ne pomaze.

Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Onda ostajem vjeran valjku
Vjerujem da sam pitao barem nekoliko ljudi iz branse, pa kad su nesto radili kod mene, na temu Easy Paint Pro i njegovih varijacija iz TV prodaja.



Nitko ga nije popljuvao, ali ni pohvalio, vecini jednostavno nije interesantan. Jel to cudo ikad netko probao na forumu?

Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Zašto režeš račune? Što može netko s njim napravit?
Nisam primijetio neki tajni podatak na njima. Osim ako je mjerno mjesto i šifra brojila tajni podatak
Mene i dosta ljude smeta, kad netko razbuca zvono/spremnik za papir na "zelenim" otocima, trazeci tkoznasto unutra, pa pobaca papira na sve strane, te onda (recimo) tvoj racun izleti i stoji kao razglednica. Ne mora imati ikakvu dijabolicnu intenciju, ali ne vidim razloga zasto bi mi trebao citati generalije adrese ili bilo cega, bilo da ih krajickom oka ulovi, ili ide (rijetkost) vracati u zvono/kantu.

Citiraj:
Autor cane Pregled postova
Ja imam tog jefinog, kompaktnog iz Lidla. Evo već godinu dana ga koristim za rezanje računa i radi bez greške za tako nešto - 119 kuna koštao. Reže na trakice ali meni je to dovoljna zaštita.
Hvala,

sad si me sjetio, isao na put i nisam nikad povratno nazvao lika s Njuskala koji je Boederovog prodavao. Ni meni ne smeta ako su trakice, stupanj sigurnosti ne igra ulogu, samo da ih u'spagetira.


...
Visage je offline   Reply With Quote