View Single Post
Staro 04.10.2023., 11:01   #19
dbL
Premium
 
dbL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2020
Lokacija: Osijek
Postovi: 246
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Znači OVO

Ne mogu vjerovat, izgubio sam 3 dana isprobavajući sve i svašta, evo danas sam kupio novo pakiranje CD-a (nisam ih kupovao valjda 15 godina, lol), posudio stari USB 2.0 stick od kolege na poslu, skinuo i Vistu i rekoh idem sve to isprobavat, al ajde da prvo ovo sa Rufusom vidim iako mislim da nije to, i stvarno defaultne postavke Rufusa JESU GPT/UEFI, i ja to apsolutno nikad nisam dirao do sada i milijun puta sam instalirao Windowse tako preko istog tog sticka .. no na ovom laptopu očito baš mora biti MBR/BIOS. Sad sam na drugi stick stavio Win7 pod tim postavkama, uključim u laptop .. i eto ga.. krene instalacija i novi Windowsi su već gore za 10tak minuta

Još uvijek ne kužim zašto CD-ROM nije funkcionirao tj. nije ništa bootao sa svim tim CD-ima koje sam ubacivao (valjda 10tak sam ih isprobao uključujući Linux), evo sad isprobavam na Windowsima on skroz normalno radi, može biti da je stvarno problem brzina snimanja ali okej, bitno je da su Windowsi tu.

Hvala puno svima na pomoći, jedna virtualna runda za sve, za Tikija može i virtualan janjac na moj račun


kratko razmisljanje nemojte zamjerit:

tuzno je ovo kad vidim na pcekspert forumu i to stari clan da nezna provjerit neke osnove, sve vise lici na "jedan drugi" forum
dbL je offline   Reply With Quote