View Single Post
Staro 03.10.2023., 15:22   #1571
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,361
Godinama smo žena i ja gledali stanove negdje na Trnju, idealno Sigečica. Kada su cijene bile normalne, nismo se mogli odlučiti, a kada smo se napokon odlučili kupiti, cijele su postale bezobrazne.
Mislim to je suludo, 50ak kvadrata platiti 250k, a većina stanova i cijena je takva. Evo primjer: https://www.njuskalo.hr/nekretnine/s...oglas-41508366

Na kraju smo se krajem prošle godine odlučili kupiti stan za renovaciju u Dugavama jer mi nije više smisla imalo plaćati najam, cijeli život sam u najmu. Žao mi je što to nisam napravio i ranije...

Nego, stan u Dugavama 86m2, 3S+DB, terasa, 160k + 40k renovacija. Pod renovacijom mislim na struganje svega što je bilo u stanu, cijevi smo mijenjali, stolariju, zapravo sve osim struje jer je pregled pokazao da je OK. U toj cijeni od 40k je i namještaj, istina ne sav, samo ono što nam je nužno potrebno za život (kuhinja, jedna spavaća, kupaona, dnevni boravak). Sada krpamo kraj s krajem dok se opet malo ne dobijemo ali smo sretni, napokon u našem. Svaki mjesec odvojimo nešto malo €, kupimo si neku sitnicu za stan i to je to, kroz neko vrijeme bude full sređen.
Newmie je offline   Reply With Quote