Tema: Automobili
View Single Post
Staro 02.10.2023., 14:02   #69736
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Citiraj:
Autor KrunoSTc Pregled postova
istina,

ja se evo primjer, bivša lokacija posla vrapče- trešnjevka 6 godina možda sam 1x vidio policiju tamo na skretanju selska-medarska odnosno podvožnjak gdje zaustave bicikliste kod kazališta trešnja.
danas 6g ista ruta vrapče savica - NITI jednom policiju nisam vidio, ujutro, popodne, predvečer NIKAD ta ruta.

Također vozimo kod punice svaka 2tj na selo cca 120km od ZG; možda 2-3 puta VIDJELI kako snimaju ostalo ili su u birtiji ili spavaju...
Non-stop ih vidim s radarima na Ljubljanskoj kod ZET-ove garaže, snimaju u smjeru Zapada, isto tak, s druge strane nadvožnjaka na ZET stanici prije ulaska u podvožnjak pod Savsku smjer Istok, također gađaju ove koji se zalete preko nadvožnjaka. Onda znaju na priključnoj traci na Ljubljansku snimati tko dolazi brže iz podvožnjaka u smjeru Zapada, isto tak snimaju na priključnoj traci kod podvožnjaka ispod V. Holjevca u smjeru Zapada.

Na Jadranskom mostu su skoro svaki dan, ako ne tamo, onda te dočekaju na ulasku na Jadransku Aveniju kod izlaza od McDonaldsa.

Na istim tim potezima stalno viđam kobre u rutinskoj patroli

Na Zagrebačkoj cesti ih u zadnje vrijeme viđam često..

Tak da eto, potpuno drugačije iskustvo od tvoga
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote