Tema: Automobili
View Single Post
Staro 01.10.2023., 10:33   #69689
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 563
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Pa nije uvijek BMW, samo novinari vole naglasit ako je bio BMW/Mercedes eventualno Audi.
Kad je u pitanju Renault, Opel, Citroen.... onda samo napisu "vozilo" u naslovu....

Ako pak napisu/boldaju BMW/Merc/Audi onda to privlaci klikove vise. Vidis i sam si "nasjeo" na to.

Danas svaki auto moze potegnuti 150-160 tako da nebitno je koji je brand, bitno je smao ko je za volanom..

Vozači BMW-a (generaliziram, ali to ne znači SVI SVI, nego u pravilu većina) vole ovako pokazati ekipi kako super BMWa imaju. Nitko ne kupuje BMW-a jer mu je najbolji deal, ili super oprema, ili jer mu treba nešto za do posla i nazad.
Kad bude takvo sranje s BMWom, uvijek ih je troje četvero, netko ispao, 19-godisnjak itd. Nikad ne bude sam 40godisnji poslovni covjek od umora, nego divljanje i neprilagođena brzina i mladost/neiskustvo ili pak alkohol.

Puno se vozim i iz iskustva mogu reć da su BMW vozači u velikoj većini ti koji ne daju žmigavce, divljaju i po gradu i izvan grada, bacaju opuške i ostalo smeće iz autiju, parkiraju ko da nisu autoškole vidjeli i slično.
Opet, generaliziram na temelju iskustva, ali znam da nisu SVI SVI jer i sam imam kolegu koji je najnormalniji vozač i kupio je BMWa jer mu je lijep i voli šarafiti po njemu, a vidim da takvih ima i po forumu.
strgani je offline   Reply With Quote