View Single Post
Staro 20.09.2023., 22:24   #44
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Na žalost, nisu se odlučili za novi SD 7 gen 2. Da jesu, mobitel bi bio odličan. Ovako, baterija nije ništa posebno. Čak ispod prosjeka, rekao bih.

Također priča oko punjača je prilično bitna za ovaj cjenovni rang. Praktično ucjena da kupiš original za cca 40€.

Osim ekrana koji je iznad prosjeka klase, ništa drugo ne izdvaja ovaj uređaj.

A kad kreneš koristiti mobitel malo duže, shvatiš da OS pati od bitnih nedostataka kao što je preagresivno ubijanje aplikacija i moraš se potruditi da ručno konfiguriraš svaku aplikaciju za koju želiš da ostane raditi u pozadini. I onda te krene upozoravati da ti aplikacija previše troši bateriju. Cirkus uglavnom.

Mislim da je mobitel fail i drago mi je da sam ga se riješio relativno brzo dok je početni hype još uvijek trajao.

Honor 70 je bio pošteniji izbor kojeg sam isto imao relativno kratko vrijeme. Mislio sam da će 90 ispraviti neke nedostatke od 70 ali retrospektivno sad vidim da je 70 bolji izbor ipak.

Uglavnom, u zaostatku su godinu ili dvije za konkurencijom što se tiče softvera. I u zadnje vrijeme donose neke loše odluke i što se hardvera tiče. SD 7 gen2 npr. umjesto gen1 bi dosta ublažio ostale nedostatke. I koliko je teško dodati neku prosječnu tele kameru?

Poslano sa mog SM-S901B koristeći Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote