View Single Post
Staro 16.09.2023., 13:09   #68
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,962
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nećeš uspjeti s ničijim AppleID-om jer te stare kante ne podržavaju 2FA. Ti ga dobiješ na drugom uređaju, ali kad ga upišeš, ne zna što bi s njim. Navodno je radilo da taj 2FA upišeš odmah nakon appleid adrese (pero.peric@gmail.com123456), ali mislim da si spomenuo da nije prošlo.
To sam uspio preci, to je proslo, prvi put izbaci gresku jer nemam 2FA kod ali nakon toga kod stinge na mobitel 6 znamekasit kod (i na Android na moj AppleID) i to radi tj. prodje taj stupanj ali ond n astane slijedeci problem stepnica da moj appleID nije verificiran a iz windows aitune snece da radi pa g anemogu verificirat (pisoa sm to ranije )

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nema konkretnog supporta za ono što je po njima staro i kad završi službeni support. Sve što rade je da čitaju svoj dijagram toka i samo šalju informacije koje im tamo pišu.
Uspio sam dobit na supportu nekog tko se kuzi vise od onog "jeste resetirali router..." nakon dva pokusaja i taj mi je covjek objasnio ovo sa 2FA iza passworda/stairm modleima ali kao sto sam i pisao hrpa drugih problema nakon te prepreke

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Eto...sad vidim da si riješio. Nakon Yosemite imaš El Capitan, Sierra i High Sierra, pa ako se želiš igrati i dalje i vidjeti kako radi s novijim OS-om, nek ti frend složi bootabilne stickove za sve to.
Nisam siguran, ali mislim da kad se jednom ulogiraš u Store, da će ti ponuditi i update na novije.
Yep, rjeseno, radi Safari i YT, ostalo nebitno za namjenu, bit ce dobro ako ga mali ne razbije/srusi sa stola i raspe u komadince nakon par dana
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote