View Single Post
Staro 14.09.2023., 11:04   #2178
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,023
Nevezano za ove WD green, već Mall općenito...
Čini mi se da svako malo nešto kemijaju s cijenama i raspoloživošću.
Primjer: Tražio Samsung 870 Evo 2 TB i unatrag koji tjedan u Mallu se nekoliko puta cijena promijenila 133--> 234-->133-->234 koliko je i sad. Zanimljivo kako dok je cijena bila 133 nikad nije bio dostupan, a sad kad je 234 ga ima na zalihi
Za usporedbu, na nabavi je redovna cijena oko 130, a da se naravno naći i za manje. Nije bitna njihova politika oko cijena, ali ono, mpc 75% veći od manjih firmi u HR, tamo netko u nabavi ne zna svoj posao
Imam neki kupon za popust, ali već na dva diska 2 proizvođača, kad sam to pokušao primijeniti nešto su sprčkali nakon narudžbe, nedostupno, ovo-ono, isprika, povrat love po narudžbi i sl.
Raspoloživost varira, neovisno o proizvodu nije prvi put da se zakvačim s njima jer je za nešto pisalo raspoloživo, stavim u košaricu, platiš narudžbu pa se mirakulozno tu sad nešto izmijeni i onda krene natezanje.

Svaka čast ekipi koja se tu uspijeva ogrebati na tim akcijama ili ima volje za natezanje kad Mall fula cijenu, ali ja sam ih odavno prekrižio kao ozbiljnu firmu.
c-shadow je offline   Reply With Quote