View Single Post
Staro 08.09.2023., 16:59   #1936
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 644
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Ma kakvo garantiranje brzine, jel netko stvarno još vjeruje onome što oni pišu na svojim web stranicama... toliko kuknjave o Telemach brzinama ljudi koji imaju 1Gbps a dobivaju 500-600 Mbps nisam vidio za HT i A1 ZAJEDNO ... rekoh već, da mi sutra netko ponudi 2/2 od Telemacha ili 2/1 od A1 iste sekudne bi uzeo ovu sporiju brzinu od A1 jer bi bio koliko-toliko siguran da ću toliko i dobiti a ako ne dobijem imam se kome žaliti, sa druge strane kod Telemacha je divlji zapad i ne možeš često ni SZK dobiti a komoli se kome požaliti na brzine..
Hahah ne znam otkud ti to jer ja sve poznanike koje sam pitao, a da imaju Telemach su zadovoljni uslugom. Čak i ovdje na forumu, te na drugima ljudi doslovno pišu kako su zadovoljni. Ako se referiraš na društvene mreže, pogledaj stranicu od A1 i HT, komentare dolje; zabavno do bola.

Telemach dobiva hejt zbog službe za korisnike. Meni još nije trebala otkad od vremena Tele2, ali zato mi je trebala od A1 i s njom se baš dobro nisam proveo. Ali kao i uvijek, ovo vrijedi za sve operatere–napredna služba za korisnike je na mailu, ne na telefonu. Kod svakog operatera, na telefonu su studenti koji ponavljaju što im je napisano u tekici jer ništa drugo ne znaju. Telemach nije iznimka.

I hoćeš realno? Ako Telemach tvrdi da ćeš imat 1 Gb/s cijelo vrijeme i da je to najmanja brzina, a ti to nemaš, kvalificiraš se za raskid ugovora bez penala. HT i A1 imaju rang, pa ti komotno mogu i spustit brzinu na to, A1 čak ima i fair use ako se ne varam.

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 08.09.2023. u 17:06.
Marko :) je offline   Reply With Quote