View Single Post
Staro 29.08.2023., 22:48   #11
AtOm!c
Premium
Moj komp
 
AtOm!c's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sinj / ZG
Postovi: 42
Bio sam danas u Mall.hr i moram ih pohvalit da su zaprimili reklamaciju.

Počeo sam spiku sa "nećete vjerovat, ekran puka sam od sebe...", a djelatnik se nadovezao sa "po sredini jel?"

Također je rekao da će slat mail Samsungu u vezi ovog pa će valjda prihvatit činjenicu da im pucaju ekrani.

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Frende klima na 26 znači samo i jedino da ona regulira temperaturu prostora na 26 ali zrak koji izlazi iz nje je ovisno od klime do klime temperature 8 do 12 stupnjeva. Trebalo bi biti bliže 8. Tako da ako je tukla klima Direkt u njega vrlo lako moguće da je to uzrok
Zanimljivo, nisam zna da na taj primitivni način rade, al ima smisla tj. i istina je. Ova moja stalno puše al na momente baš počne ladno, dok ne dosegne temperaturu, onda opet samo puše.
Znači ustvari ga je svako 15-20 min naglo hladila, pa ga malo pusti...i tako je stiska i opušta cijelu noć.

Također ovo se dogodilo baš sad u ova 3 dana kad sam prvi put ustvari palio klimu u toj sobi, a već pola godine koristim monitor.

Svejedno iako sad vjerujem da je stvarno to uzrok, mislim da je početni uzrok to da su oni izsilovali taj panel da bude tako jako zakrivljen i da je pre zakrivljen na pre maloj površini (27'').
Pa ne mogu dozvolit da im proizvodi pucaju ako upališ klimu u sobi kolko god grijala i hladila, svi imamo klime i sad će mi opet dat isti monitor...
__________________
AtOm!c je offline   Reply With Quote