View Single Post
Staro 29.08.2023., 14:53   #6781
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,471
Citiraj:
Autor atjeroid Pregled postova
https://theforceengine.github.io/blog.html pročitati blog post, kratko - Radio je djabe, a nightdrive će mu pomoći da novi sadržaj radi u theforce engineu.

Tako da nema brige

Usput, igra se Sonic Mania. Igra mi je vrh. Kćerka je molila da bi htjela vidjeti Sonic igru, a pošto mi je Sonic 1 bila prva igra, udovoljio sam joj želji. Prekršio sam tradiciju i instaliral igru sa Epic Game Storea
Je vidio sam kasnije da je napisao da neće stati sa razvojem TFE, imam filing da će on njih (NightDive ) prešibat sa svojim engineom jer on to radi iz gušta, a ne radi love.
Outlaws nisam nikada igrao tako da jedva čekam da odigram to kao čovjek kada ga implementira.

EDIT: Igram Halo: MCC i za sada sam odigrao Reach i Halo 1. U Reachu su neprijatelji dosta spužvasti i fino piju meteke, a dosta je ograničen max broj metaka za oružja. Grafika je čisto OK i to sve ide super glatko na mojoj kanti u FHD.
Mrvu je dosadnjikava, ima dosta otvorenog prostora i relativno malo neprijatelja i nekakvih građevina, ne znam i nije nešto.
Halo 1 je ona remasterirana verzija i izgleda dosta bolje od Reacha, a i igra se puno bolje jer em neprijatelji mogu popiti manje metaka em oružja imaju cca 3x max broj metaka. Moram priznati da ne kužim uopće zašto su ovo išli dirati kasnije (reach je novija igra, ali je po timelineu prva tj prequel). Uz to otvoreni prostori su još veći i prazniji, zatvoreni prostori su totalna muka. Bungie je izgleda složio par soba i hodnika i onda C/P-ao do zla boga po nivoima koji su grozno repetitivni i doslovno skoro svi isti. Igra naravno nema ni nikakvu mapu (doduše nije ni potrebna). I onda ni to nije sve jer se čini mi se 2 kompletna nivoa koji su BTW užasno repetitivni i isti još ponavljaju unazad. Prvo je odi tamo i napravi to...truć-bljuć 45min i onda je sad se vrati i tako...
Ukratko nisam baš oduševljen i ne kužim kako je ovo tako nahvaljen serijal jer PC FPS-i iz tog doba su bili ohoho bolji od ovoga. Mislim da je zapravo riječ o multiju kojeg ja ne igram i to je to što je očito 90% ljubitelja Halo-a igrala.

Igram trenutno drugi dio koji je isto remasteriran i izgleda još lijepše od prvog dijela i za sada nivoi izgledaju bolje(dizajn nivoa)...pa ćemo vidjet, početak je obeaćajuć, sveukupno je 6 igara u MCCu pa ono, ima se što odigrati. Na PCu fali samo Halo 5 za sada.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 30.08.2023. u 09:04.
Disco je offline   Reply With Quote