Tema: Automobili
View Single Post
Staro 17.08.2023., 13:37   #68632
GRdiamond9A
Premium
Moj komp
 
GRdiamond9A's Avatar
 
Datum registracije: May 2020
Lokacija: Rijeka
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Nisi izlozio matrmatiku. Takva kruzanja su potpinosti ne opravdana i nemaju nikakvog smisla osim egoistima dati malo na vanzosti kako oni plove. Uzasno je moderno ici negdje samo da se ide i da se okaci na instagrame vidje mene kako ja plovim.



Nisam pricao o imo i medunarosnoj plovidbi nego o lokalnoj gdje plovi sve i svasta. Da skratim pricu muz od sestricne je pomorac kao i bratic.



Ovaj prvi je prvi casnik na tankeru, a drugi je obican sljaker. Zadnjih valjda 30 godina su na moru pa eto znam nesto o tome preko njih. Valjda si ti kao vrsni teoreticar s kopna kud i kamo strucniji i znas vise o tome.









Vjerujem da nemas nikakvih problema kada narucis pizzu doma pa ti dode pizza u cliu ili pandi..dizeli znas one one po gradu kaj nam se voze? Pa nisi valjda na strani tih klosara.



Euro 6 sa ad blue je planinski zrak. Ako se pravilno koristi i odrzava takav i ostaje.



Koja je tvoja norma benzica? Svi ovi ispod euro 5 norme isto smrde po benzinu. Isto zabraniti jelda?



Ili benzin ne smrdi pa je kao ok?
Živiš u državi u kojoj milijuni dolaze na odmor autima koji po glavi više zagađuju, to ti je opravdano?

Pa kad su ti to pitaj ih točno i potrošnji goriva i količini tereta koji prevezu pa ćeš vidit koliko tvoj auto koji i da troši 5l/100 km puno potroši više goriva.
Meni isto to struka, slučajno sam isto brodostrojar.
GRdiamond9A je offline   Reply With Quote