Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 16.08.2023., 15:27   #3293
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nista ne radi u isto vrijeme.

Ako svira muzika na kompu, ne mozes pokrenuti muziku na mobu dok ne pauziras prvi izvor i vice versa.

Ako svira muzika na kompu, dobijes poziv na mob, uredno se poziv prebaci na slusalice i muzika s kompa pauzira bez da ista trebas raditi.

Ako ne slusas muziku, mozes sa bilo kojeg od ta dva uredjaja pokrenuti audio i ici ce ti na slusalice - nebitno koji je prvi spojen - nema prioritetnijeg uredjaja u ovom slucaju. Osim kada primis poziv, to je onda prioritet.

Ovo je moje skromno (vrlo pozitivno i tesko zamjenjivo) iskustvo sa multipoint BT konekcijama na Pixel buds pro i Sennheizer PXC550-II. Trazio sam slusalice iskljucivo s tim funkcijama i zasad sam zadovoljan. Pixel buds koristim na mobu i poslovnom kompu, a PXC550-II na TV-u i privatnom kompu.

Istina, izbor sluski koje podrzavaju multipoint je dosta mali.
Upravo mi to treba. Našao sam još jedne koje to podržavaju Huawei Freebuds 5i i cijena im je sad na akciji (75€), veći skoro uzeo kad ono njoj se ne sviđa jer imaju one produžetke pa se boji da će joj to smetat za naušnice. Tak da za sada Technics AZ40 ako ništa slično ne nađem ...
Tualatin je offline   Reply With Quote