View Single Post
Staro 09.08.2023., 13:15   #3922
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Ninja_Zg Pregled postova
/cut

dosad me stvarno bolila ona stvar tko šta kaže, ali nakon što si mi ti ovako odreagirao (osnovna škola, pametovanje, samo u mojoj glavi) a prvi zajeb ti je iznošenje nečijeg VJEROVANJA, pitam se gdje još griješiš a da nisi ni svjestan


Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Meni je dobra benč klupa iz decathlona, jeftina i drži. Dižem u benchu max 120-130kg, serije po 90-100 već godinu, možda i dvije. Klupa drži ko nova. Ne bi ju dao za dve gajbe velebitske, nema šanse.

Općenito sam ekstra zadovoljan s gym opremom u Decathlonu, imam više manje sve njihovo (šipke, kavez, klupu, stopere, gume). Šipka tek sad pokazuje neke tendencije iskrivljavanja, a za tih par sto kuna je super izdržala (nije olympic).
ispričavam se, previdio sam jedini pametan odgovor
ovu sam naručio prvo, na nju misliš?

https://www.decathlon.hr/p/330475-11...njaka-500.html


idealno, nisam ni vidio ovo, hvala ti brate, evo odgovor na sve

Citiraj:
Autor exer1212 Pregled postova
1. sta si tu napisao? tijelo ce samo napraviti bjelancevine? wtf

da, bjelančevine nastaju od aminokiselina, ti tijelu daš sastojke ono će sve samo srediti - voće, povrće i orašasti plodovi - ne trebaju tijelu gotovi suplementi nego sastojci

2 ne mozes usporedivati organizam covjeka i neke zivotinje... i svinje jedu napoj, zasto ga ti ne jedes?

pa upravo to, gym bro, sve si sam rekao.. unosiš životinjske bjelančevine, znači gotove, koje tvoje tijelo mora rastvoriti na sebi prihvatljive, gubiš energiju pri tome, i imaš rizik od bolesti jer unosiš tuđu dnk - autoimune bolesti i ostale slične boleštine.. voće ti daje glukozu, pokretačku energiju, raznolik izbor žive biljne hrane ti daje sve sastojke za tijelo, nije ti tijelo retardirano, zna šta treba

3. zivotinjski izvori proteina su superiorniji, ali da li mozes na biljnim? naravno da da, vjerojatno u tom slucaju moras unijeti nesto vise, ili nadoknaditi s nekim proteinskim praskom

to je mit gym bro, kako mogu biti superiorniji kad su tuđi? jedeš biljojeda koji jede živu biljnu hranu.. odakle tom biljojedu glukoza i ostalo za tijelo? sam sebe si pobio

4. breskva je voce, ne mozes je svrstati u obrok
mogu itekako, sezona je dinje lubenice, samo prati sezonu žive biljne hrane i bit ćeš ok




gledaš na hranu kao zabavu, ono si što jedeš, 33 godine mi je trebalo da to shvatim

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 09.08.2023. u 14:36.
John Creasy je offline   Reply With Quote