Tema: Motori
View Single Post
Staro 05.07.2023., 11:26   #1168
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Evo da se i ja napokon ubacim u temu.

Od 3. mjeseca ove godine, nakon 4 mjeseca traganja svih mogućih oglasnika mogu reći da sam kao novi motorista, ponosni vlasnik famoznog Versys-a 650.

Mlađahan sa 2019-tim godištem i dosta opreme uredno i bez problema me do danas odvozio punih 10k km po dalmaciji i italiji. Izbor je na početku bio između njega, V stroma i Honde NC 750 i mogu reći da sam i više nego zadovoljan sa izboro meni - prvog motora.

ovaj tjedan ide prva zamjena stražnje gume doša sa Angel ST sada stavljam GT kao i prednja, i mogu reći da iako podosta star model gume, mene je dobro poslužio...doduše nije da sam i zahtjevan vozač za početak.

Motzor kao motor što svi navode, može i do bortije a može i 2500km prevaliti, sic skoro kao fotelja. Ali sam ga morao malo podignuti jer sam jedan od onih koji je sklizao na tank pri svakom kočenju bilo naglo ili ne, pa osjećaj i nije baš ugodan - ali 3D printanim rajzerima riješio problem u potpunosti. Za mene i mojih 193cm visine motor je taman, niži od ovoga i komotnost bi bila ubitna.

evo i par slikica:

thunder11 je offline   Reply With Quote