View Single Post
Staro 08.05.2023., 15:10   #2676
dinos3
Dino Saur
 
dinos3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Rijeka
Postovi: 923
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
ako si siguran da ne mogu koristiti sav promet u eu, onda ispada da su me lagali za dvije stvari - za taj promet iskoristiv unutar eu i za cijenu samog paketa tj. za upola manju cijenu samo prvih 12 mjeseci ugovora od 24 mjeseca ugovora. tu novu karticu koju su mi poslali nisam otvorio tj. aktivirao a rekli su mi da imam pravo na raskid ugovora u roku 2 tjedna. misliš li da će mi pokušati nešto naplatiti? stvarno sam razočaran takvim bezobraznim ponašanjem. p.s. potvrđeno mi je sad iz telemacha da, kao što si i rekao - sav promet iz top paketa ne može biti iskorišten unutar eu tj. izvan hr

što se tiče bonbon-a, sad sam ih zvao da pitam za mogućnost prelaska k njima na pretplatu jako velika kombinacija. i tu isto nešto muljaju pa su mi prvo ponudili jednu cijenu tj. popust (11 eura) a kad sam im rekao da sam čuo kako navedena tarifa košta 9,29 eura (kako sam vidio tu na forumu) onda mi je nakon kratkog "savjetovanja" sa kolegama rečeno da mi je odobren i taj dodatni popust i da mi mogu ponuditi cijenu od 9,29 eura. da li je to najniža cijena koja se može dobiti?

i da, pitao sam bonbon čovjeka može li mi poslati ponudu na email na što je rekao da ne može i da mu mogu vjerovati na riječ te se ne moram bojati da su mi nešto pogrešno rekli kao u telemachu. a "ako i dođe račun veći tj. bez tog popusta, a neće, ali ako dođe neka samo nazovem službu za korisnike i riješit će se"...... wtf?
Najbolje je njih kontaktirati preko whatsappa, onda imas i pisani trag. Njihov broj je +385977770077
Tu promociju ti nece oni sami ponudit, nego ti sam moras navesti da hoćeš tu promociju iskoristit koju si vidio na tom i tom linku.
Do sad nisam imao problema s njima, curi su aktivirali krivu opciju. Kad sam im napisao da su aktivirali krivu, riješili su to u roku par min.

Kad im se javis na wapp odma im napiši poruku "agent" da te spoji s agentom jer ti se inače prvo javi onaj robotko pa onda smara s nekim generičkim odgovorima kad nesto pitas.
dinos3 je offline   Reply With Quote