View Single Post
Staro 06.05.2023., 17:43   #2671
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 651
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
meni su u telemachu rekli da za ovu ponudu TOP tarife koju su mi ponudili na pretplatu mogu trošiti sve gb unutar eu. ne bi me čudilo da su lagali, kao što su mi prešutjeli da je cijena paketa upola samo prvih 12 mjeseci od 24 mjeseca
Sad si naučio važnu školu; nikada ne pristaj na ponudu koja ti se nudi preko telefona, samo im reci da ti pošalju ponudu na mail i daj im mail adresu. Neće? "onda ništa, hvala, pozdrav".

Operaterima je najdraža telefonska prodaja jer nemaš nikakav dokaz da ti je to ponuđeno to i to, samo tvoja riječ. Preko maila imaš trag da si ugovorio to i to. Naravno, telefonski razgovori se snimaju, ali ne možeš dobiti snimku jer, eto, snimka je uklonjena ili će ti reći da ti treba sudski nalog, bla bla bla. Tako je kod svih operatera.

Zato fino, javi se na poziv, ali ne prihvaćaj ništa. Traži da ti pošalju ponudu na mail, ma koliko dobro zvučala, uvijek postoji neka caka. U mailu će ti pisat sve što i kako; tako bi ti i pisalo to da je samo na 12. mjeseci.

I ne, ne možeš koristiti sav promet u EU, ali možeš 15,17 GB u Top tarifi.

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Nekada zna biti najslabiji paket 5gb, a u roamingu dostupan 12,5gb. Radi se o Mala+ iz A1.
Ha, ja na Start tarifi u Telemachu od 6 GB mogu iskoristiti 9,24 GB. Ne kužim u čemu je caka? Da li se taj EU promet broji odvojeno?
Marko :) je offline   Reply With Quote