View Single Post
Staro 06.04.2023., 10:44   #28
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
U firmi smo vec u par navrata Chat GPT pitali neke stvari na kojima trenutno radimo (a nije da radimo bleeding edge software... enterprise CRUD i mobilni klijenti koji se kace na to).

Iznenadio nas je koliko dobro zna Esper, tu nam je cak i pomogao. Definitivno je bio korisniji od sve sluzbene dokumentacije Sto se .Net-a tice, nekad ok, nekad totalan promasaj. Tesko mu je objasniti bilo sta specificno/kompleksnije. Po odgovoru koji natipka, mozda bi se dalo zakljucit da je shvatio problem, ali onda po kocu koji napise, definitivno nije u pravu.
Da ne pricam o tome da je znao dat full jednostavne odgovore na kompleksne UI zahtjeve, u stilu "I would use RadialGraphControl" i napise codesnipped di ju iskoristi, i kad ga pitas koji k... je RadialGraphControl kaze ti da je to custom kontrola koju bi on razvio, pa ti napise i code te kontrole koja pak u sebi ima hrpu custom kontrola koje bi on isto napisao. U jednom slucaju je imao kruznu ovisnos i nije se sam iz svoje price znao ispetljat, a u drugom di je cak uspio sve sloziti, rijesenje je puno losije i neoptimiziranije od onog sto smo mi razvili u pola vremena koje nam je trebalo da sa njim izadjemo na kraj.

Sve u svemu, zanimljiv alat, i definitivno cu ga koristiti da mi neki braindead dio taskova rijesi, ali da je to "inteligencija"... daleko od toga. Jedino human like sto ima je to da i kad je u krivu, full je samopouzdan i kad ga se pinga da je u krivu i kaze da pokusa ponovo, malo se nesto isprica, al dalje udara po svojem. Tako da stvarno treba paziti kako se koriste odgovori koje da. Valja sve provjeriti jos jednom.
GoGzS je offline   Reply With Quote