View Single Post
Staro 01.03.2023., 20:48   #1078
O_D_E_Z
Premium
 
O_D_E_Z's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: eg
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
winows key+P klik na drugi ekran, klik veliko X na gamepadu, pomakneš dpad na željenu igru, klik na A i igra krene dok ležiš masažnoj fotelji.
To sam si i ja mislio ...
Imam veliki Samsung i fotelju pokraj PCja. Ali dok ja sve to poriktam i postavim vec me prodje volja.

Recimo Fifa 2022, dobleclick FIFA icon .. pa se pali STEAM pa ong grgolji i trazi update .. pa se pali sad OPET EA app pa radi update .... PA se pali FIFA...
Pa onda trazi opet da se nanovo logiras nakon update-a iako si imao postavljeno äuto log in"odprije. (treba popravljat registry od windowsa naravno jer je update pobucao sve)

E pa onda ELITE controler zeza s Bluetoothom ... PA premjesti BT dongle u drugi USB utor jer eto sad je nek odjenom interferencija na ovome na kojemu je radilo mjesecima ...
Zeza cak MS Elite gamepad s onim njihovim official dongle koji kao garantira stabilnu vezu. Zna rezuckat konekcija da je to za poludit ...

Pa onda u steamu klikaj onaj fullscrean i klikaj da zvuk ide preko HDMIja a ne preko zvucne ...

A onda kad ugasis .. nemoj slucajno ugasit dok ti je TV kao primary vido izlaz jer ce pobucat cjeli layout od ikona poslje kad ponovo palis .. (a nekad i ne, nekad bude ok sve)

Eh da, i ako FIFA-u ne drzis u fullscreen nego ides drag and drop window na drugi monitor/tv ... FIFA ne radi u windowed modu kako treba nego je lag.. isto ! Tek kad kliknes fullscreen .. lag nestane !!??

Itd itd

Uglavno .. to je takva tarapana postalo igranje na PCju.. Ides si slozit nesto za comfy play .. kupis sve top komponente ... al uvjek nesto za*ebava .. .Ako ne odmah .. e onda nakon nekog Windows update-a ili stajaznam cega ...

Dodjes doma umoran, ides bacit jednu partiju .. kad ono nesto od gore navedenog zeza ...Pogotovo sta sad ovi Windowsi znaju radit auto updates pa nije rijetkost da komponente, dongles i kabeli koje si prije koristio sad eto nekim cudom zezaju ili ne rade nakon famoznogüpdate"-a !

Slicno mi se desilo s iphone 13 mobom. Evo upgrade na iOS 16 ... super ! ALI card reader vise ne radi preko firewire prikljucka kad ga spojim. Na iPhone 11 sa iOS16 radi taj isti card reader ! I sad ga mogu bacit u kantu s novim update-om ! Super stvar ! Yuhuuu

Tako potpuno isto i Windowsi ...bojis se instalirat ista novo da stari setup nebi otisao u 3pm ...

A jos i ovi cheateri, ako si iole natjecateljskog duha za online gameplay .. game over buddy za PC gaming zbog cheatera, aim bot skripti itd ... A sad s dolaskom AI u sve to samo ce bit gore i gore na PCju.

Ako ne koristis jos 20 programa u pozadini za stajaznan stabilizaciju, see trough, stat, auto aim reload .. itd .. Ti ces bitr u teskom hendikepu !
Vec je !
__________________

Zadnje izmijenjeno od: O_D_E_Z. 01.03.2023. u 21:14.
O_D_E_Z je offline   Reply With Quote