View Single Post
Staro 22.02.2023., 22:00   #360
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,173
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Jednom probaš i vidiš jel to ima smisla ili ne. Ja već radim contingency planove za kad ovaj Xonar Essence prdne
Žao mi je što se danas taj high end prebacio na eksterne DAC-eve, jer ekstra kutije na stolu nisu neko veselje. Ali svejedno, siguran sam da neki Fiio ili Audioquest Dragonfly za šaku eura ubije u pojam sva ta integrirana čuda.
imao sam xonar dx, po meni isti vrag kao ova sto sam imao na aorus koju sam malo prije nahvalio
..vrlo dobro i po meni bolje od toga za vecinu nas nije potrebno ..do te granice odmah osjetis razliku.. preko toga ulazis u audiofilske vode

sve je bolje od najjeftinijih integriranih rjesenja to definitivno, iako ljudi koji kupuju jeftinije zvucnike ili slusalice, njima je to svejedno i realno bacanje love

integrirana rjesenja , kao i te do 100eur pcix/usb zvucne su jedan svijet i to je za nas ljude iz mase..
taj high end za mase poput relativno jeftine tada xonar dx audofile gotovo da nasmijava , audiofilski svijet prelazi taj prag , i nebo je granica kao sto svi znamo
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 22.02.2023. u 22:12.
Eladio je offline   Reply With Quote