View Single Post
Staro 12.02.2023., 12:49   #75
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,770
Na nekih 8h igre sam i za sad je dobro. Volim HP svijet još od osnovne, pročitao i knjige i pogledao filmove, ali nemrem reć da je sad igra 8 ili 9 od 10. Nije.

Hogwarts je super napravljen kao i neki ostali dijelovi mape, no ima dijelova koji su baš loše odrađeni, recimo Forbidden forest. Art direction igre je super, ima puno detalja i svega, ali grafički mi ne izgleda ništa specijalno van zidova Hogwartsa, no i dalje to sve dosta dobro izgleda. Ali zato je soundtrack burtalno pogođen.
Priča je li-la, ali borba je iznenađujuće zabavana. Likovi su isto super odrađeni, barem oni bitni



Ono što me najviše smeta kod igre je da sve djeluje kao muzej. Stvarno ima predivinih scena, dijelova dvorca i svijeta, ali fali interakcije. Igrin svijet uopće ne reagira na postupke igrača. AI je identičan onom iz Cyberpunka, nema ga, odnosno likovi su stamo nabacani te nemaju nikakav life cycle u igri, samo stoje, sjede i to je to. :/ Fali mi contenta van full linearne radnje i skupljanja collectiblesa. I neke stvari baš narušavaju imerzivnost, kao potpuni izostanak ljudi po noći, nema nikog nigdje, ni u common roomovima.

Ja sam na kraju uzeo na PS5, jer je jednostavno superiornija verzija naspram one za PC i na pleyci sve dobro radi. Imao nekih manjih bugova, ali niš strašno.
xGAME je offline   Reply With Quote