View Single Post
Staro 09.02.2023., 20:11   #1463
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kad si spomenuo indukciju, pripazite na releje koji prekidaju napajanje, na mojoj je jedan zaglavio i u standbyu je ploča vukla oko 0.65 A nakon što se ventilator isključio pa bezveze troše struju, a ništa ne rade.

Može li netko preporučiti električni bojler za PTV? Bio sam negdje pisao o termostatu na mom bojleru i izgleda da ipak nije dobar jer i na pola zna dobro zakuhati vodu, a kako je kotao dole počeo lagano hrđati, vrijeme je za zamjenu. Gledao sam Aristone pošto među rijetkima imaju max snagu 1,5 kW, 80 litara i regulaciju.

https://www.mall.hr/elektricni-grija...-eu-3626146-r-
imam ja takav isti kod sebe od 80l i roditelji imaju takav od 50l, doduse tek sad kad si ti rekao da je 1500w, nisam nikad ni išao za time niti mi nesto znači jer je na svom osiguraču, al eto... ne znam sta bi ti rekao za bojler, osim da radi od prvog dana na 50c i relativno izgleda nenametljivo i latentno

edit: sad sam se sjetio naknadno, prilikom ugradnje mi je majstor ugradio malo jači sigurnosni ventil od 9bara jer tobože serijski koji dodje s njime znaju propiškit, pa eto... tako on reče
nick praskaton je offline   Reply With Quote