View Single Post
Staro 02.02.2023., 14:46   #28512
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kritika društva i elegantno sprdanje s influencerima, fine diningom i izdrkavanjima u kulinarstvu.
Spot on. Nemam zamjerke, ali nije za svakog
Slazem se, nije mozda MUST SEE - ali meni dobar film u moru novokomponovanih glupih filmova.
I istina, nije za svakoga. Zeni je bio tako tako, mogla je proci bez gledanja

nekako mi zadnje vrijeme odgovaraju spori filmovi gdje ima i neverbalne interakcije izmedju likova. Gdje se ipak mora gledati scena, lica, body language glumaca cisto da bi ti nagovjestilo da ima nesto vise tu osim onog izgovorenog. skuzio sam da razni ljudi koje cim malo uspori radnja se hvataju mobitela a i oslanjaju se na glasove da ih upozore da se nesto dogadja ili eksplozije/pucnjevi

sve u svemu, nisam zaobisao The Menu i drago mi je.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
e da se razumijemo, mene briga jel film loš ili dobar, jel smeće ili remek djelo, uopće se ne referiram na ''the menu'' nego na to da često netko napiše ''zaobiđite'', i onda netko to vidi i odustane of filma, a zapravo nema razloga za to, jer sam hrpu ''zaobiđite ga'' filmova pogledao i ima jako dobrih i srednjih

neznam, možda sam u krivu ali moje shvaćanje ''zaobiđite'' je da to nije mišljenje o filmu, nego savjet drugima, a često, kao i u ovom slučaju, je misleading (napišite da je smeće, da je odron, da je ovakav onakav, ali nemojte preporučivat ne gledanje)

ili preporučujte, šta ću vam ja, ali imajte na umu da je to često netočno i navodi forumaše da zaobiđu ponekad i odlične filmove
to zaobilazenje i ja izbjegavam reci, jer sam i ja tako pogledao neke filmove koji su recenzirani kao 'obavezno zaobici' a mene su zabavili na sat i pol, dva i kasnije ih mogu zaboraviti.

za filmove koje me razocaraju sam poceo pisati - nije steta ako ga preskocis

p.s. letio Air Serbiom i u njihovim avionima nema previse izbora pa sam ponovio radnju sa GUCA (2006) i Ivkova Slava (2005)
koji su to filmovi, jaoo..
iako mi Ivkova Slava ima ono nesto da je mogu pogledati valjda 100puta
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Psycho. 02.02.2023. u 14:53.
Psycho je offline   Reply With Quote