View Single Post
Staro 31.01.2023., 12:00   #3399
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
PRO:
- Cherry MX Blue - najbolji switch za mene; ništa nije ni blizu što sam probao, a probao sam valjda sve osim ALPSA; dakle tipkanje je izvrsno kad je u pitanju switch, od zvuka do osjećaja....točno ono što trebam
Nisi probao ni promil, isto sam i ja mislio da su brown najbolji na svijetu dok nisam probao holy pande, a onda linearnu alpacu, od onda je alpaca u svim mojim tipkovnicama Za tebe, da meni su kalih box jade daleko najbolji clicky switchevi, mx blue kraj njih je kao renault naspram mercedesa, pogotovo osjecaj tipkanja i zvuk. Uostalom, imas sad hotswap, naruci par taktilaca boljih pa probaj. Sto se alpsa tice, imam blue, nista posebno meni nisu, acerova mehanika stara 25 godina i radi jos uvijek kao sat.


Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
I ja, navukao se Danas na poslu kolega pakira neke kutije i ima onu plavu traku za markiranje, dobivam pomisli u glavi da mu je maznem malo da riješim tape mod
Ne to raditi, plava traka zbog svog ljepila ima svojstvo provodljivosti, nemali br ljudi je sprzio pcb. Tape mod se radi sa krep trakom (papirnatom).

Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Prvo sam planirao probati taktilne Durock T1, ali sam otkrio U4Tx (navodno jako izražena taktilnost), mislim da će to biti to. U4T postoji više verzija, razlike su u boji kućišta, zvuku i nekim stemovima koje nisam još skontao https://bit.ly/3DPgV2f
U4t imas dvije verzije kucista, stara bijela i nova crna s novom smjesom, i naravno drukcija opruga, kod starog je 65g a kod novog 62 i 68.
Najbolji taktilni (za mene ) su holy pande, bolji taktilac ne postoji, a najizrazeniji bump imaju C3 kiwi, imam ih pa mozes probati ako zelis.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 31.01.2023. u 12:07.
JuiceBox je offline   Reply With Quote